Izvēlne
Your Cart

Gatavi akumulācijas kamīni Salzburg

Funkcija
Atšķirībā no parastajiem kamīniem, kas izdala spēcīgu siltumu degšanas laikā, bet ātri atdziest, kamīni ar siltuma akumulāciju ļauj efektīvi uzkrāt un vienmērīgi izdalīt siltumu telpās. Tie nodrošina mērenu, ilgstošu siltuma izdalīšanos pēc izkurēšanās.
Ieguvumi
Mazāk malkas
Labi uzkonstruēti kamīni ar siltuma akumulāciju sniedz daudz lielāku efektivitāti nekā parastie kamīni, līdz ar to malkas patēriņš ir stipri mazāks
• Viegla uzstādīšana
Kamīni ir vienkārši uzstādāmi, izmantojot augstākās kvalitātes moduļus
Optimāla sadegšana
Pēdējās tehnoloģijas sniedz optimālu sadegšanu ar salīdzinoši augstu efektivitāti un nelielu izmešu līmeni
Piedāvājums
No šīs sērijas piedāvājam gatavus akumulācijas kamīnus “Salzburg” S, M, L un XL u.c. izmēros. Kamīna siltumu atdeve telpā ilgst pat līdz 21 stundai pēc liesmas nodzišanas. Tik iespaidīgs efekts tiek panākts, pateicoties Norvēģijas vadošās kamīnu ražotāju kompānijas “Nordpeis” patentētajam akumulācijas materiālam Power Stone.


Siltumatdeves līkne izkurinot tikai 10 kg malkas.

Kods: SALZBURG S
Nordpeis akumulācijas kamīnu JAUNUMS! SALZBURG S pašlaik ir mazākais akumulācijas kamīnu pārstāvis, kas lieliski piemērots nelielos namiņos un citās telpās un nodrošinās jūs ne tikai ar siltumu, bet arī ar citām svarīgām funkcijām pat vietās, kur nav elektrības pieslēgums, jo šis nelielais kamī..
2 900,00€
Bez nodokļa:2 900,00€
Kods: SALZBURG M
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM ! Lai sasniegtu maksimālo efektivitāti nepieciešams veikt trīs ielādes ar intervālu 1 stunda. Šādu procedūru nepieciešams atkārtot pēc 12 stundām vienā diennaktī. Pirms kamīna lietošanas jāveic sekojoša procedūra : kamīnu ielādēt ar vienu kg malkas un ..
3 550,00€
Bez nodokļa:3 550,00€
Kods: SALZBURG M + 1
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !   Lai sasniegtu maksimālo efektivitāti nepieciešams veikt trīs ielādes ar intervālu 1 stunda. Šādu procedūru nepieciešams atkārtot pēc 12 stundām vienā diennaktī. Pirms kamīna lietošanas jāveic sekojoša procedūra : kamīnu ielādēt ar vienu kg..
3 990,00€
Bez nodokļa:3 990,00€
Kods: SALZBURG L BASIC
Kamīni ar siltuma akumulācijas sistēmu ļauj efektīvi akumulēt un vienmērīgi izdalīt siltumu telpās. Tas nozīmē, ka Jūsu malkas patēriņš būs stipri mazāks, nekā kurinot vienkāršu kamīnu, līdz ar to jūs ietaupīsiet gan savus līdzekļus ilgtermiņā, gan taupīsiet dabas resursus.  Kamīni ar siltuma a..
4 730,00€
Bez nodokļa:4 730,00€
Kods: SALZBURG L
Sikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !   Kamīni Nordpeis SALZBURG L ir aprīkoti ar jaunu siltuma konvekciju, kas jums dod pilnīgu kontroli pār siltuma izplatību telpā. Telpu iespējams piesildīt ļoti ātri, ko nav iespējams panākt ar citu tipu kamīniem.Tādēļ īpaši piemērots aukstiem..
5 330,00€
Bez nodokļa:5 330,00€
Kods: Salzburg XL
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !   Pirms kamīna lietošanas jāveic sekojoša procedūra : kamīnu ielādēt ar vienu kg malkas un izdedzināt atverot abus šīberus. Šādu procedūru atkārtot  pēc 24 h. tas nepieciešams, lai " izžāvētu " akumulācijas materiālu Power stone. Kamī..
6 900,00€
Bez nodokļa:6 900,00€
Kods: Salzburg XL Pluss 1
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !   Pirms kamīna lietošanas jāveic sekojoša procedūra : kamīnu ielādēt ar vienu kg malkas un izdedzināt atverot abus šīberus. Šādu procedūru atkārtot pēc 24 h. Tas nepieciešams, lai " izžāvētu " akumulācijas materiālu Power stone. Kamīnu var..
7 800,00€
Bez nodokļa:7 800,00€
Kods: Salzburg XL Pluss 2
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !   Pirms kamīna lietošanas jāveic sekojoša procedūra : kamīnu ielādēt ar vienu kg malkas un izdedzināt atverot abus šīberus. Šādu procedūru veikt pēc 24 h. tas nepieciešams, lai " izžāvētu " akumulācijas materiālu Power stone. Kamīnu var kr..
8 700,00€
Bez nodokļa:8 700,00€
Kods: SALZBURG C
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM ! Kamīni Nordpeis SALZBURG C ir aprīkoti ar jaunu siltuma konvekciju, kas jums dod pilnīgu kontroli pār siltuma izplatību telpā. Telpu iespējams piesildīt ļoti ātri, ko nav iespējams panākt ar citu tipu kamīniem.Tādēļ īpaši piemērots aukstiem laika aps..
6 300,00€
Bez nodokļa:6 300,00€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)