Izvēlne
Your Cart

Gatavi akumulācijas kamīni Salzburg


Kamīni ar siltuma akumulāciju. Kamīni ar šādu sistēmu ļauj efektīvi akumulēt un vienmērīgi izdalīt siltumu telpās. Tas nozīmē, ka Jūsu malkas patēriņš būs stipri mazāks, nekā kurinot vienkāršu kamīnu. Kamīni ar siltuma akumulāciju atšķiras no citiem kamīniem ar to, ka tie ir paredzēti, lai nodrošinātu mērenu, ilgstošu siltuma izdalīšanos pēc izkurēšanas. Tāpēc, labi uzkonstruēti kamīni ar siltuma akumulāciju sniegs daudz labāku efektivitāti nekā parasti kamīni. Noteicošie kamina elementi ir lielapjoma akumuācijas bloke ‘’Power Stone’’, ko ir izstrādājis Nordpeis, un to siltumu atdeve telpā ilgst pat līdz 21 stundai pēc liesmas nodzišanas. Šāda iespaidīga siltuma akumulācija tiek panākta pateicoties Norvēģijas vadošās kamīnu ražotāju kompānijas Nordpeis patentētajam akumulācijas materiālam ‘Power Stone’. Kamīni ir vienkārši uzstādāmi, izmantojot augstākās kvalitātes moduļus. Pēdējās tehnoloģijas sniedz optimālu sadegšanu ar salīdzinoši augstu efektivitāti un nelielu izmešu līmeni. Parastie kamīni izdala spēcīgu siltumu degšanas laikā, bet ar ļoti ierobežotu atdzesēšanas periodu.  No šīs sērijas ir pieejami šādi produkti : Salzburg M,  Salzburg L un  Salzburg XL. Arī šie produkti iedalās vairākās variācijās.

 

Siltumatdeves līkne izkurinot tikai 10 kg malkas.

Kods: SALZBURG S
Nordpeis akumulācijas kamīnu JAUNUMS! SALZBURG S pašlaik ir mazākais akumulācijas kamīnu pārstāvis, kas lieliski piemērots nelielos namiņos un citās telpās un nodrošinās jūs ne tikai ar siltumu, bet arī ar citām svarīgām funkcijām pat vietās, kur nav elektrības pieslēgums, jo šis nelielais kamī..
2 900,00€
Bez nodokļa:2 900,00€
Kods: SALZBURG M
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM ! Lai sasniegtu maksimālo efektivitāti nepieciešams veikt trīs ielādes ar intervālu 1 stunda. Šādu procedūru nepieciešams atkārtot pēc 12 stundām vienā diennaktī. Pirms kamīna lietošanas jāveic sekojoša procedūra : kamīnu ielādēt ar vienu kg malkas un ..
3 550,00€
Bez nodokļa:3 550,00€
Kods: SALZBURG M + 1
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !   Lai sasniegtu maksimālo efektivitāti nepieciešams veikt trīs ielādes ar intervālu 1 stunda. Šādu procedūru nepieciešams atkārtot pēc 12 stundām vienā diennaktī. Pirms kamīna lietošanas jāveic sekojoša procedūra : kamīnu ielādēt ar vienu kg..
3 990,00€
Bez nodokļa:3 990,00€
Kods: SALZBURG L BASIC
Kamīni ar siltuma akumulācijas sistēmu ļauj efektīvi akumulēt un vienmērīgi izdalīt siltumu telpās. Tas nozīmē, ka Jūsu malkas patēriņš būs stipri mazāks, nekā kurinot vienkāršu kamīnu, līdz ar to jūs ietaupīsiet gan savus līdzekļus ilgtermiņā, gan taupīsiet dabas resursus.  Kamīni ar siltuma a..
4 730,00€
Bez nodokļa:4 730,00€
Kods: SALZBURG L
Sikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !   Kamīni Nordpeis SALZBURG L ir aprīkoti ar jaunu siltuma konvekciju, kas jums dod pilnīgu kontroli pār siltuma izplatību telpā. Telpu iespējams piesildīt ļoti ātri, ko nav iespējams panākt ar citu tipu kamīniem.Tādēļ īpaši piemērots aukstiem..
5 330,00€
Bez nodokļa:5 330,00€
Kods: Salzburg XL
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !   Pirms kamīna lietošanas jāveic sekojoša procedūra : kamīnu ielādēt ar vienu kg malkas un izdedzināt atverot abus šīberus. Šādu procedūru atkārtot  pēc 24 h. tas nepieciešams, lai " izžāvētu " akumulācijas materiālu Power stone. Kamī..
6 900,00€
Bez nodokļa:6 900,00€
Kods: Salzburg XL Pluss 1
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !   Pirms kamīna lietošanas jāveic sekojoša procedūra : kamīnu ielādēt ar vienu kg malkas un izdedzināt atverot abus šīberus. Šādu procedūru atkārtot pēc 24 h. Tas nepieciešams, lai " izžāvētu " akumulācijas materiālu Power stone. Kamīnu var..
7 800,00€
Bez nodokļa:7 800,00€
Kods: Salzburg XL Pluss 2
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !   Pirms kamīna lietošanas jāveic sekojoša procedūra : kamīnu ielādēt ar vienu kg malkas un izdedzināt atverot abus šīberus. Šādu procedūru veikt pēc 24 h. tas nepieciešams, lai " izžāvētu " akumulācijas materiālu Power stone. Kamīnu var kr..
8 700,00€
Bez nodokļa:8 700,00€
Kods: SALZBURG C
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM ! Kamīni Nordpeis SALZBURG C ir aprīkoti ar jaunu siltuma konvekciju, kas jums dod pilnīgu kontroli pār siltuma izplatību telpā. Telpu iespējams piesildīt ļoti ātri, ko nav iespējams panākt ar citu tipu kamīniem.Tādēļ īpaši piemērots aukstiem laika aps..
6 300,00€
Bez nodokļa:6 300,00€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)